Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemen a legkönnyebb...

Melyik egyetemen a legkönnyebb diplomát szerezni levelezőn?

Figyelt kérdés

Jelenleg az ELTE-n tanulok gazdálkodási és menedzsment szakon, de szeretnék egy könnyebb egyetemre átmenni, levelezőre.

Itt hozom a négyes körüli átlagot, most kezdtem az ötödik félévem, de nagyon kezdek kiégni a sok tanulás miatt.


2023. okt. 28. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Mi az Isten nyilának akarsz átmenni konkrétan 2 félévre egy másik másik egyetemre?
2023. okt. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Közösségszervezés
2023. okt. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szedd már össze magad tényleg. Menj ki Erasmusra egy fél évre, majd ott kipihened magad.
2023. okt. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Tokaj-Hegyalja Egyetemre minden hülyét felvesznek. Neked egyből doktori címet fognak adni.
2023. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ELTE-GTKn végeztem de másik szakot, én amúgy ezt ajánlottam volna a kérdés alapján. :) Elég nagy könnyítés hogy minden előadás visszanézhető és a ZH megajánlott jegyért megy, nem az aláírás feltétele. Legtöbb tanár is elég jól adta le az anyagot, úgyhogy nekem nem nagyon volt itt negatívum.

BGE-n vagyok most mesteren, szerintem itt viszonylag könnyű jól teljesíteni, de kissé bánom hogy nem maradtam az ELTE-n. Viszont itt se kell bejárni, az órák teamsen keresztül vannak úgyhogy olyan a minőségük amilyen. ZH, vizsga eddig fair volt, nyilván más az alapszak és a mester de itt jobb is az átlagom. Így hogy kb 1,5 szemeszter van hátra ami tényleg tanulós én inkább javasolnám hogy ezt már csináld meg az ELTE-n, de ha nagyon váltani akarsz a BGE jó B tervnek.

Ha már lehúztad az ELTE-n a szak nagy részét szerintem noname Hegyalja meg hasonló egyetemre ne válts, hiába lenne könnyebb pályakezdőként azért még nézik hogy melyik egyetemen végeztél, hátrányban lennél ezzel. Mesterképzésre mondjuk jók már tényleg csak a papír kell.

2023. okt. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj a PTE-ről. A színvonal nulla.
nov. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!