Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tegnap adtam le a szakdolgozat...

Tegnap adtam le a szakdolgozatom, de már most nagyon izgulok, hogy sikerült-e, más is volt így?

Figyelt kérdés

A szakdolgozatom én írtam, amit tudtam munka mellett, azt beletettem, nyilván lehetett volna többet és jobban írni, de úgy gondolom, hogy összességében szerintem jól sikerült, arra azért számítok, hogy azért nem lesz ötös viszont.


Egyszer prezentáltam eddig a felét, akkor egy olyan tanárhoz kerültem, aki minden diákot lehúzott, és ötöst nem is adott senkinek, négyes lett a legjobb, akkor én hármast kaptam. (Konzultáció külön nincs, hanem mindig egy bizottság előtt kell előadni, és ők osztályozzák).


Most kell záróvizsga előtt előadnom majd a teljes szakdolgozatot, és nagyon izgulok, már rémálmaim vannak tőle, tegnap azt álmodtam, hogy nem fogadták el :D.


Nem szeretnék az előző kötözködő tanárhoz sem kerülni.


2023. okt. 28. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Sajnos a magyar oktatásban nincs nívó... Minden sz...rt elfogadnak, átvisznek... A szakdoli nem is arról szól, hogy meglesz-e, avagy sem, hanem sokkal inkább arról szól, milyen munkát adsz ki a kezeid közül... Később az effélék fognak jellemezni... De szégyenszemre minden oda nem illő elem is kap diplomát...
2023. okt. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen nagyon sokszor voltam így
2023. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem mindent is elfogadnak kb.. mennyi diplomàs van màr .. ha ezt komolyan vennék a 90% nem tudna diplomàt szerezni ugyanis önàlló szellemi terméket mai vilàgban szinte lehetetlen létrehozni. Nincs új a nap alatt. Aki meg létrehozza az meg nem diplomàt irogat hanem profitàl belőle
2023. okt. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!