Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerinted mit csináljak?...

Szerinted mit csináljak? Véleményetekre lennék kiváncsi? Elmenjek dolgozni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 18 éves vagyok és sajnos a családi körülményeim elég rosszak szüleim allandóan vesszekednek apám alkesz anyám még éppen nem de kezd rákpni sajnos van mellete van 3 testvérem és ügye így elég nehéz fokuszálnom a tanulmányaimra ezek mellet jól teljesítettem az iskolába de most érzem azt hogy kiégtem teljesen. Szinte már az iskola se érdekel pedig már csak 2 évem lenne hátra. Azonban az anyagi helyzet se sokkal jobb és én is szabadulni akarok innen. Lehet jobb lenne elmennék dolgozni és később befejezném az iskolát. Eltudnék menni lakni mamámhoz mikor dolgozok de így a suli messze van ha most odamennék.Gyám ügyhöz nem akarok menni mert 3 éves kistesom ragaszkodik anyámhoz.

#alkohol #családi probléma #Munka testvérek
nov. 4. 23:15
 1/1 anonim ***** válasza:
A 2 év az nem sok! Legyél minél többet távol otthonról, ülj be egy kávézóba, vagy könyvtárba tanulni. Közben vállalhatsz diákmunkát is. Főleg akkor érdemes befejezni, ha szereted azt, amit tanulsz
nov. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!