Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Azokhoz szólna a kérdésem,...

Azokhoz szólna a kérdésem, akik igazságügyi igazgatási diplomával mentek tovább jogász képzésre, mennyivel megerőltetőbb?

Figyelt kérdés
Szóval ahogy mondtam ez a téma érdekelne, most vagyok utolsó éves az igazságügyin. Dolgozok nyelvet tanulok mellette. Azt tudom mennyi tárgyat, miket fogadnak el jogászra, egész jó az arány. (Mivel vannak konkrétan ugyanolyan tárgyaink, anyagaink) Jócskán rövidül így a jogász, előreláthatólag 2 évvel, viszont érdekelne ha valaki végig csinálta így mint én fogom , igazságügyi után, ahhoz képest mennyire ‘halt’ bele:) ja és PTE-s vagyok.

nov. 20. 18:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!