Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Testnevelesből/úszásból lehet...

Testnevelesből/úszásból lehet osztályozót tenni?

Figyelt kérdés
Az egész tanévben eddig 2 tanórán úsztam. Heti egy alkalommal van úszásunk. Azon az órákon,amikor fel voltam mentve,vagy egészségügyis (menstruáció) vagy orvosi felmentésem volt. Ilyenkor mi történik,ha ennyiszer fel voltam mentve? Kell osztályozót tenni? Ha kell,akkor mit kell csinálni? Félévenként egy jegyet kapnánk,így nincs jegyem.

nov. 27. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Az úszás külön tantárgy?
nov. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs jegyed kell. Nálunk egy lánynak azért kellett, mert egyszer sem volt hajlandó átöltözni, mert úgy számolt, ha nincs jegye, nincs bukás. Félévkor, amikor a többi tárgyból vannak az osztályozók, akkor neki szépen menni kellett. Kapott egy kettest, mert megcsinálta, amit kértek tőle. Év végén megint eljátszotta, akkor már megmondták neki, hogy ez az utolsó, ha jövőre nem öltözik át, minden órán egyest kap és csak javítóra mehet.
nov. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1-Úszás nekünk külön tantárgy.

2-Én nem azért nem úsztam,mert lusta voltam átöltözni,hanem mert fél voltam mentve.

Gondolam akkor majd kell osztályozót tegyek,de mire számítsak?

nov. 27. 13:06
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs jegy, akkor osztályozó kell.


A részletekről a tanárod tud tájékoztatni.

nov. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
nov. 27. 13:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi lett végül? Osztályozót kellett tenned?
jan. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még nem lett semmi, de szerintem kell majd.
jan. 7. 21:11
 8/8 A kérdező kommentje:
Még az a kérdésem, hogyha az osztályozó idején is fel lennék mentve, akkor mi történik? Megbukok azonnal?
jan. 7. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!