Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha fel vagyok mentve, megbukta...

Ha fel vagyok mentve, megbuktathat/osztalyozoztathat a tesitanar?

Figyelt kérdés

Novemberben elszakadt egy bokaszallagom, igy tobb mint ket honapig nem tesiztem. Ezen kivul eleg sokat voltam beteg, es bevallom nehany tesit is ellogtam (kb 3-4-et az ev soran) es most megint meghuztam a rossz bokam, szoval megint nem tesizhetnek egy honapig. Ez az utolso evem a gimiben, ugyhogy ez gyakorlatilag azt jelenti, hogy nem tesiznek tobbet. A tanarom viszont azt mondta, hogy nem fogadja el a (rendes, korhazi) felmentesemet, be kell jarnom tesizni, vagy a hianyzasok miatt osztalyozoztat. Megteheti ezt, ha felmentes miatt nem tesiztem??

Koszonom a valaszokat:))



2016. ápr. 12. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Valahogy osztályoznia kell.
2016. ápr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van kb. 10 jegyem :)
2016. ápr. 12. 17:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem teheti meg. El kell fogadnia a felmentést. Vagy kitalál egy reális jegyet, vagy a bizonyítványba be lesz írva, hogy felmentve. Felmentett voltam, szóval tudom. :)
2016. ápr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom, remelem akkor megoldodik a dolog!:))
2016. ápr. 12. 18:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi felmentést nincs joga felülbírálni. Ha van 10 jegyed, le tud osztályozni.
2016. ápr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!