Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek normális, hogy a...

Szerintetek normális, hogy a szüleim ekkora terrorban tartani egyetem címén?

Figyelt kérdés

Nem mehetek sehova, n talállozhatok a barátaimmal. Nem lehet barátom. Semmi mást nem csinálhatok, csak tanulni. Ha meg merek szólalni, akkor "pofa be, foglalkozz az iskoláddal". Ha elmarad valami, akkor is be kell mennem, mert kicsinálnak. Erre-arra kell mászkálnom és nem mehetek haza. Vernek és terrorizálnak, ha nem sikerül egy vizsga. Túrkálnak a táskámban és a gépemben. Se fodrászhoz, se semmilyen orvoshoz nem mehetek, beleértve a fogorvost.. Akármilyen beteg vagyok, bezavarnak, vagy éppenséggel bevisz és megvár a parkolóban. Folyamatosan pszichés terrorban tartanak és aláznak, valamint azzal fenyegetnek, hogy megölnek, ha nem lesz diplomám. Az arcom már teljesen szét van verve... Ha nem lett meg a vizsga, széttörte az ipademet (amit nyertem) és a telefonomat.


Mindezt a drágalátós számvitelért, amit ki akarnak idézem "hajtani" belőlem. Nem vagyok kamu, sajnos ez a helyzet.


nov. 30. 16:34
 1/3 A kérdező kommentje:

*tartanak


Bocsi, auto correct alkotott néhol.

nov. 30. 16:36
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Te is nagyon jól tudod, hogy ez nem normális. Jó lenne, ha tudnál erről szakemberrel beszélni (én nem vagyok az, így nem érzem, hogy hasznos tanácsot tudnék adni) és megpróbálni minél hamarabb eljönni onnan. Még egy gyereket sem kezelhetnének így, te pedig már felnőtt vagy.
nov. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%
18 évesen azért elég nagy életképtelennek kell lenni ahhoz hogy ezt el is tűrd. Megfogod jelentkezek diákmunkára durr albérlet vagy Ausztriai meló szállással, többet nem látnak szevasz.
nov. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!