Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha úgy érzem mindent tudok...

Ha úgy érzem mindent tudok amit kell 10.-ben akkor lehet írni különbözetit hogy átkárüljek 11.-be?

Figyelt kérdés
dec. 1. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Én már 8.ban úgy éreztem mindent tudok, hogy sikeres érettségit tegyek, mégsem tudtam egyből odaugrani.


Pedig azóta már jól megszedtem volna magam a diplomámmal.

dec. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az elvi lehetőség megvan rá, igen. Záradékok (=szabvány szövegek, amik a bizonyítványba kerülnek) is vannak rá, idézem:


"... tantárgy ... évfolyamainak követelményeit egy tanévben teljesítette a következők szerint: …"


"Tanulmányi idejének megrövidítése miatt a(z) ... évfolyam tantárgyaiból osztályozó vizsgát köteles tenni."


"A(z) évfolyamra megállapított tantervi követelményeket a tanulmányi idő megrövidítésével teljesítette."


Ha még nem vagy 18, a szülőnek kell kérni. Ha nem vagy ötös tanuló, az iskola nem fogja engedni.

dec. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen osztálytársam, bár ő lehet, 11.-ben végzett a 12.-kel is.
dec. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Nekem anyukám óvodás koromban azt mondta, hogy kis tudós vagyok, szóval én már akkor sokkal okosabb voltam mindenkinél.
dec. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!