Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Debreceni Medgyessy Ferenc...

A Debreceni Medgyessy Ferenc Gimnázium korábbi felvételi ponthatárait (6 osztályos képzés) leírná valaki? Esetleg aki odajár, segítene?

Figyelt kérdés
Elsősorban a 6 osztályos tehetséggondozó képzésre lennék kíváncsi. Milyen átlaggal lehet bekerülni? Köszönöm szépen,ha segítesz!

dec. 6. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

[link] pontszámoló


A felvételi ponthatár minden évben más. Így nem lehet pontosan megválaszolni a kérdésedet.

dec. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van, nem is pontosan tettem fel a kérdést. Tájékozódni szeretnék, hogy be tudjam lőni, van-e esély bekerülni, így viszonyításképpen jó lenne tudni a korábbi ponthatárokat vagy bekerülési átlagokat. Már néztem a linkelt oldalt, és ott elég magas pontszámok vannak (190, 194), viszont a nyílt napon 4,5-ös átlagot említettek. Ez az átlag meglenne, de ez nem éri el az 190 pontot sem. Ezért gondoltam, hogy valaki, aki mondjuk már odajár, tudna valami biztosabb támpontot adni.
dec. 6. 14:57
 3/4 A kérdező kommentje:
Közben megtudtam,fent van a linkelt oldalon,de csak asztali gépről láttam.
dec. 7. 11:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy megtaláltad :)).

Én oda járó vagyok és én is azt mondanám, mint a suli átlagban. Egyébként sztem írd be! Szóbeli és írásbeli nincs, szóval időbeli veszteséged sincs, ha mégsem jön össze. Drukkolok🤞!

dec. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!