Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsre szeretnék menni tovább...

Pécsre szeretnék menni tovább tanulni biológus szakra viszont a biosz tanárom aki szintén ott végzett azt mondta megszűnt.. Ez igaz?

Figyelt kérdés
Megnéztem több oldalt is és volt ahol azt olvastam 2024ben sem indul de láttam olyat ahol azt írták indul. 2025ben érettségizek és most kicsit rám rakta a parát mert nem igazán tudom más szakon elképzelni magam viszont a szegedi egyetem meg már tényleg az ország másik végén van..

dec. 7. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van biológus szak a természettudományi karon
dec. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Idén 260 pont volt a ponthatár Pécsen. Én ezt a képzést csak akkor ajánlanám, ha komoly mesterképzés követi, különben értektelen szak.
dec. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, szeretnék mesterképzést!:)
dec. 10. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!