Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyen marketing az a vírus...

Milyen marketing az a vírus elleni oltásnak, hogy meggyilkolják a biológust, aki dolgozott rajta?

Figyelt kérdés

Mennyire biztonságos akkor vagy miért ölték meg? Ez tényleg véletlen egybeesés?

[link]

Ezek után biztonságos beadatni? Ráadásul Skóciában dolgozott rajta, tehát ez akkor a nyugati oltás is vagy csak az orosz?



2020. dec. 21. 12:00
1 2
 1/13 Wadmalac ***** válasza:
41%
Áruld már, el, honnan tudod, hogy bármi összefüggés van az orvos jelen kutatása és a halála közt?
2020. dec. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Sehonnan és nem is írtam ilyet.

De tény, hogy megölték és a vakcinán dolgozott korábban. Ami nekem nem éppen bizalomgerjesztő. Arról pedig senki nem tehet, ha gyanúsnak talál dolgokat.

Jó lenne ha véget érne ez a helyzet, de ha beadatom az oltást és történik velem valami, akkor ki fog pátyolgatni? Ti? Nem hiszem, csak én leszek az ooops, van ilyen eset is és onnantól le vagyok tojva. Szóval bocs, ha kételkedek, de nem annyira humánus a mi rendszerünk, hogy oroszrulettezzünk teljes nyugalomban.

2020. dec. 21. 12:51
 3/13 Wadmalac ***** válasza:
40%

"De tény, hogy megölték és a vakcinán dolgozott korábban. Ami nekem nem éppen bizalomgerjesztő. "

Vagyis nulla bizonyítékkal mégis összekötötted.


"ha beadatom az oltást és történik velem valami"

Na ennek végképp mi köze ehhez?


Egy komplett konteót raktál össze fejben, hogy azért ölték meg, mert a vakcina ki fog nyírni téged és ezt eltitkolandó halt meg.


Nulla alappal.

2020. dec. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

"Na ennek végképp mi köze ehhez?"

Hogyhogy mi?


Ráadásul olyan dolgokkal próbálod ezt az ügyet bagetellizálni, amiket nem is írtam. Az nem nulla alap, amikor meggyilkolnak valakit. Bár ha már ilyen nyilvánvaló módszerekre is valaki konteózik, akkor nincs miről beszélni.

Normálisan kérdeztem, erre idejöttél agresszívkodni. A te agresszív viselkedésed és vádaskodásod az, ami alaptalan.


Ezek alapján nem győztél meg, de akkor te nyugodtan adasd be magadnak.

2020. dec. 21. 14:34
 5/13 Wadmalac ***** válasza:
40%

Ismétlem. Mi alapon kötöd össze a gyilkosságot a vakcinával?

Miért nem mondjuk a rákkutatásával, magánéleti problémáival, féltékenység, részeg összeveszés, bármi?

Mi alapján kötöd össze?


És mi köze van a halálának a vakcina veszélyességéhez?

Mi alapján kötöd össze?


Semmi.


Na pont ez a konteós gondolkodás.


És az is tipikus konteós gondolkodás, hogy amikor megmondják, hogy nincs alapja, marhára megtámadva érzed magad meg én agresszíveskedek. Kicsit gondolkodjál már. Ha megy.



A cikknek pont ez volt a clickbait célja. Sugallni a totál megalapozatlan (ki sem mondott) sztorit az esemény mögött.

És te meg is etted.

2020. dec. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

1. Oroszországban nem ez az első ilyen eset. Tavasszal is hullottak az ablakból az orvosok.

2. A rákkutatás és magánélet még nem fogja kizárni a vakcina indítékot. Csak azért, mert megölhették másért is, még ugyanúgy megölhették a vakcináért is. A kérdés a bizalmatlanságról szól.

Te pedig alapból azt feltételezed, hogy a halálának semmi köze nem lehet a vakcinához. Ez mivel jobb?

3. Miért kéne külön elmagyarázni, hogy a vakcina veszélyességének mi köze a halálához? Nem az első eset lenne, amikor egy kezelésnek súlyos mellékhatásai lehetnek. Ott van pl. a thalidomid incidens. Mi a biztosíték arra, hogy a koronavírus oltás nem idéz majd hasonlót elő? Ha ilyesmiről tudomása volt, akkor miért ne ölhették volna meg?

4. Mi nem konteós gondolkodás? Az, hogy megkérdőjelezünk vagy gyanúsnak találunk valamit még nem konteó. Ennyi erővel egy nyomozó is konteós, amikor gyilkossággal gyanúsít valakit, de még nincs rá bizonyítéka. Néha csak a viselkedése alapján válik gyanússá valaki (lásd pl Chris Watts esete, ahol ezek szerint a szomszéd volt konteós). Ha a te logikád szerint dolgozna a rendőr, akkor sokkal több gyilkos rohangálna szabadlábon.

A biológus halála pedig egy elég gyanús esemény ahhoz, hogy lehessen ilyesmit feltételezni. Ez még messze nem egy konteó.

5. Nehéz nem megtámadva érezni magam, amikor olyan szavakat adsz a számba, amiket nem is használtam. Semmit nem kezeltem tényként, ugyanakkor nem igazán hoztál olyan érvet, ami alapján kizárható, hogy nem a vakcina miatt halt meg. "Meghalhatott más miatt is, ezért minden rendben."

A politikában soha nem fordul elő olyasmi, hogy embereket öletnének meg. A politikusok megbízhatóak, különösen a nagyhatalmak. Igaz, hogy itt nálunk is (Szlovákia) sorra csukják le őket, a rendőrökkel együtt, akik fedezték őket (és akik elvileg a mi biztonságunkért felelnének), de minden csak konteó, ami nem a feltétlen bizalmon alapszik az irányukba.


Szerintem egyáltalán nem meglepő, hogy valakinek nincs bizalma az emberekben. Rengeteg értelmetlen intézkedést hoztak, miközben ők maguk nem tartották be ezeket és mindig kivételek voltak.

A járvány ellen harcolhattak volna szigorú maszkos szabályokkal, húzathattak volna mindenkire kesztyűt is, helyette jöttek a kivételek, az idióta szabályozások, amik semmin nem változtatnak. És ez így van mindegyik országban.

A bizalmatlanság nem alaptalan, éppen azért, mert gondolkodok.

De nyugodtan süsd rá mindenre, hogy konteó, ha attól neked nyugodtabb a lelki világod.

2020. dec. 21. 16:16
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
A bezártság, társadalmi szinten elfojtott agresszió, össznépi frusztráció, megspékelve az orosz lelkivilággal, és egy lavór vodkával, elég veszélyes kombináció. A vírushoz max ennyi köze van a halálához. Nagy sajnálatos dolog hogy egy alkotóereje maximumán lévő nemzetközi hírű tudós, aki ráadásul tett is valamit az asztalra, ilyen értelmetlen és felesleges halált haljon. Aki ezzel a negatív üggyel a ruszki vakcinát akarja összemosni, az nem jobb a hullarablóknál.
2020. dec. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ok.


Kellemes téli napfordulót! Sikeres betlehemi csillag nézegetést azoknak, akiknél nincs beborulva az ég!

2020. dec. 21. 23:08
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

Egy olyan megbízó bérelt fel egy hitmant, aki megvan győzödve a vakcina-kutató emberiségellenes tevékenységéről. A másik opció, hogy bár ingyenes, de minden állam fizet a vakcináért (adófizetők pénzéből), szóval ez az évszázad biznisze, olyan gazdagok lesznek, hogy 1000 évig a legdrágább luxus-prostikkal hálhatnak. Tehát minden eszközzel azon dolgozik az egyik a másik ellen, hogy x gyártó vakcinája bizalmatlanságot szüljön, és ez egy kutató életébe került. Ezeknek semmi sem számit, ha mesés gazdagságot vizionálnak.


A te opciód nem játszik az én elméletemben, nincs értelme. Minden ország kutatói bevizsgálják, és hidd el nem lesz benne luciferáz gén :)

2020. dec. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Az a molekula talán feltűnne, mert a vakcina lehet világítana. :)


Csak a magyar biológust ne bántsák. Remélem megkapja a Nobel-díjat és azok a cikkek nem szenzációhajhászok voltak, hanem tényleg esélyes rá.

2020. dec. 21. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!