Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ehhez van joga a tanárnak?

Ehhez van joga a tanárnak?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy aki nem írja meg a pótló dolgozatot (nem témazáró, sima kisdoga volt), annak osztályozó vizsgát kell tennie, nem fogja lezárni év végén.

Családi okok miatt (temetésre megyek) nem tudom megírni. Sehol nem találtam információt, hogy ilyet csinálhat-e.



dec. 15. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Abban az esetben, ha nincs elég jegye a diáknak megteheti. Nálunk már pl általános iskolában is volt ilyen probléma, hogy valakinek értékelhetetlen volt az éve, ezért feleltette a tanár.

Középsuliban már nem volt ilyen gond, kaptunk annyi órai munka egyest, hogy volt elég jegyünk.

Egyéb esetben viszont fura lenne. Azért tényleg nem egy témazáró dolgozat.

dec. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az a legfurabb az egészben, hogy bőven van elég jegyem, kb a minimum kétszerese.
dec. 15. 21:15
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha megvolt a 250 óra hiányzása a diáknak, tehet ilyet. Egyébként meg nem.
dec. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
3: egész pontosan: ha van 250 óra hiányzás VAGY nincs elég jegye
dec. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
És mit pótol? Az előző 1-es lett?
dec. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Félév van még csak. Van itt vmi más ügy is, mert ilyen nincs.
dec. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Sántít a történet úgyhogy oszd meg a további részleteket is amiket kihagytál az eredeti kérdésből. Szóval miért "pótló" dolgozat és mi egyéb hiányosságod van?
dec. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Ismét egy tanárok szégyene. Szomorú ilyet hallani. Milyen példát mutat az, aki tehetetlenségében ordasat hazudik, majd 1 hónapon belül (félévi értesítő) egyértelműen lebukik?
dec. 16. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egesz előző héten hianyoztam betegség miatt (tényleg nagyon beteg voltam). Fakultaciorol van szó,többen nem mentek be megírni,mert el akarták lógni. Messze nem fogok megbukni, 5.0 az átlagom, szimplán szerencsétlenül jöttek ki a dolgok.
dec. 16. 13:10
 10/12 anonim ***** válasza:
6%
"többen nem mentek be megírni,mert el akarták lógni." Kezdődik :)
dec. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!