Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi szobelin mennyi ido...

Egyetemi szobelin mennyi ido van kb a tetel kidolgozasara?

Figyelt kérdés
dec. 18. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Szerinted minden egyetem minden szak minden tárgy szóbeli vizsgáján egy törvényileg szabályozott, univerzális időkeretet adnak a felkészülésre vagy mégis hogy gondoltad ezt a rendkívül magasröptű kérdést feltenni?
dec. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Esetleg, ha konkretizálnád....
dec. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt már könnyű tárgyam, ahol 10 percet adtak, de amúgy a többin sosem volt konkrét időkeret. Mármint, 4-5 embert behívtak egyszerre, és amikor valaki kész volt a kidolgozással, akkor jelezte a tanárnak és ment felelni.
dec. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk negyed-fél óra szokott lenni.
dec. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom harmas, negyes. Jo latni, hogy vannak akik felfognak egy egyszeru kerdest szajbaragas nelkul!😊
dec. 18. 11:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk kb. 10-15 perc volt. Legtöbb esetben akkor írtuk, mikor még az előző vizsgázott. Ha az ő felelete elhúzódott, akkor még volt egy kis idő.
dec. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ez igen változó azért, volt olyan vizsgám, ahol azonnal kellett mondani, de legtöbbször egy 15 perc mindig volt. Attól is függött, hogy hány ember vizsgázott előttem és hogy ment nekik, volt hogy vagy 1 órát csak ültem és vártam a már kidolgozott tételemmel.
dec. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk volt olyan hogy bementél, leültél, a tanár választott egy papírról egy témát és arról elkezdtetek beszélgetni, aztán lehet hogy a végére már nem is arról volt szó.
dec. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 darida válasza:
Központilag nem szabályozott, vizsgáztatól függ. Átlagosan 15-20 perc, de gyakran eléri az 1 órát is, amikor az előtted felelő vizsgázók felelési ideje alatt készülhetsz fel.
dec. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!