Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Dohányzik a tanár a teremben?

Dohányzik a tanár a teremben?

Figyelt kérdés
Az infótanárunkról van szó. Minden szünet után miután bemegyünk a terembe iqos szagot érzünk. Lehet, bent szívja. Mit tehetünk ellene és hogy bizonyíthatjuk rá?

dec. 23. 13:25
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nem hisz nekünk és mint mondtam, mi is csak az iqos szagát érezzük, ami ugye nem erős cigiszag és gyorsabban is elillan, de mi közvetlen a szünet után még érezzük
dec. 27. 15:33
 12/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk én gyereken is éreztem már cigiszagot órán, de simán benne van, hogy csak az iskolán kívül szívta óra előtt, és a ruhájának, a szájának, a tüdejének a bűze jutott az én orromba...
dec. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nyilván a gyerek sem dohányozhat az iskola területén, csak ellene sokkal könnyebb fellépni, mint egy tanár ellen. Bár az is lehet, hogy csak a szülei miatt volt cigiszagú.
dec. 27. 16:48
 14/18 anonim ***** válasza:

"a gyerek sem dohányozhat az iskola területén, csak ellene sokkal könnyebb fellépni"

Nehogy azt hidd...


"az is lehet, hogy csak a szülei miatt volt cigiszagú"

Akkor reggel egész más szaga volt, mint máskor...

dec. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
57%
Persze, szóljatok csak az igazgatónak. Jót tennétek vele neki. Tízszer annyit keresne a szakmájával, ha nem veletek szerencsétlenkedne...
dec. 28. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
70%
Tetszik ez az álszentség. Napi 28 hellt megisztok, azzal semmi gond nincs, de a tanár elszív egy cigit a szünetben és nem szellőztet ki rendesen, az már bűn. 😂 Nem is baj, hogy a sok tanár elhagyja a pályát.
dec. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
41%

"Napi 28 hellt megisztok, azzal semmi gond nincs"

Amíg nincs benne a házirendben vagy valami törvényben, hogy iskolában nem teheted meg, addig nem lehet belekötni - akkor sem, ha valójában van vele gond.

dec. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
68%

#17

Látom az álszent-szót nem sikerült értelmezni, bütyök. Tudod, más szemében a szálkát is.

dec. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!