Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz a jog levelező...

Mennyire nehéz a jog levelező másik nappalis szak mellett?

Figyelt kérdés
Nemzetközi tanulmányok szakon vagyok nappalin (szeretem, érdekel is, nem akarom otthagyni), nagyon nehéz lenne elkezdeni emellett a jogot levelezőn?
dec. 24. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon... Főleg a péntekek miatt, mert azt lefoglja a levelező, de a nappalin isehetnek ott órák. Ha meg is tudod oldani hogy ne ütközzenek (bár ezt is nehéz lesz összehozni), az épületek között utazni oda-vissza se lesz leányálom.
dec. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem kb. lehetetlen. Én is levelezőn csináltam munka mellett, de a munka nem ugyanúgy fárasztja az agyat, mint a tanulás. Persze mindig vannak zsenik, akik az orvosi mellett csinálják a jogot, ezt neked kell tudnod, hogy az a típus vagy-e.


Annyit azért hozzátennék, hogy ha jó vagy történelemből és könnyen is tanulod, akkor igazából az első két félévben "csak" a római joggal kell igazán küzdeni, a többi tantárgy nem olyan vészes, a harmadik félévtől viszont nehezednek a tantárgyak.

dec. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor elvetem ezt a hirtelen fellángolást😅
dec. 24. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!