Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van-e így esélyem férfiként...

Van-e így esélyem férfiként tanárként elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon régóta gondolkodom azon, hogy angol-töri szakos tanárként szeretnék dolgozni. Mindkettőből van emelt érettségim, 5-ös, hobbiszinten is foglalkozok mindkettővel, szeretek erről másoknak beszélni, stb., viszont van egy kisebb bökkenő. A kinézetem. Festett haj+festett köröm+fülpiercing+alkar és csukló alatt tetoválás. Egyetemre még nem jelentkeztem, mert nincs értelme 5 évig tanulni, ha nem helyezkedhetek el a szakmában, de amikor legutóljára ellenőriztem, akkor elég volt a pontszámom államin tanárira. Előre is köszi a válaszokat! (Nem, annyira nem akarok tanár lenni, hogy megváltoztassam a kinézetemet, tetoválást meg nem lézereztetek:p)

dec. 26. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem manapság ez nem kizáró ok. Ettől függetlenül nem lesz egyszerű.
dec. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy 6-7 év múlva hogy fogsz kinézni, annak köze nincs ahhoz, hogy most hogy nézel ki. A tetoválásod nyilván nem fog felszívódni, viszont feltalálták a ruhaujjat, arról nem beszélve, hogy nyilván nem kizáró ok. A többi külsőségeidben pedig addigra garantáltan megváltozol, benő a fejed lágya, nem is fogsz hasonlítani a jelenkori önmagadra.
dec. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp nehezebb lesz, de addigra olyan tanárhiány lesz szerintem hogy örülnek ha van pulzusod
dec. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nos, tekinve a jelen helyzetet, hogy énektanár ismerősöm matekot ésangolt tanít (nem tud angolul, két leckével van előbb, mint az osztály), egész jó esélyeid lehetnek a egy komoly tanárhiánnyal küzdő suliban.
dec. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jöjjön az énektanár ismerősöd hozzánk, nálunk meg a matektanár tart énekórát.
dec. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Biztos átgondoltad ezt a tanár dolgot? A kormány nem szeretné hogy tanult emberek felett kelljen uralkodniuk. Nem viccből lehetetlenítik el az oktatást. Érdemes átgondondolni, mert sajnos nagyon sok tanár csak tengődik, és a párjuk tartja el őket. Persze a jövőt nem tudom megmondani, de jelenleg egy jobb takarítói állás többet fizet mint egy tanári.
dec. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tesóm is ki van pingálva, lassan végez. A kinézetére egy szót sem szóltak a szóbeli felvételin.
dec. 27. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#6: szóval a Kérdező ne tanítson, ezzel szolgálva a Kormányt?
dec. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van. Nyilván nem mindenhová, azért vannak olyan erősen konzervatív szellemiségű iskolák, ahol ez valószínűleg kizáró tényező lenne, meg olyanok is, ahol nem lenne kizáró, de ha van B opció, akkor azt választják, és nem téged. A gond az, hogy sok helyen már nincs B opció.
dec. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog számítani a külsőd. :)

Vagy simán pályázhatsz alternatív iskolába, művészeti iskolába is, ami nem olyan konzervatív terep.

dec. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!