Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE Kereskedelem és marketing...

BGE Kereskedelem és marketing szakára tudok jelentkezni a KVIK-re magyar nyelven?

Figyelt kérdés
Engem természetesen nem a FOSZK-os képzés érdekelne, de viszont felvin csak németül és angolul láttam lehetőséget, így nem nagyon tudok kiigazodni rajta mert a KKK nagyon kiesik a városból így a KVIK jobb lenne. De nem tudom lehet e jelentkezni oda magyar nyelven.
dec. 30. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:
41%

"viszont felvin csak németül és angolul láttam lehetőséget"


"De nem tudom lehet e jelentkezni oda magyar nyelven"


Ha csak németül és angolul indul az adott szak, akkor mégis mi olyan érthetetlen számodra, hogy lehet-e magyarul jelentkezni? Szerinted eltitkolják a magyar nyelvű képzést vagy mi? Természetesen ha nem indul magyarul akkor nem lehet magyar nyelvű képzésre jelentkezni... Egyébiránt nem ellenőriztem hogy valóban így van-e amit állítasz, feltételezem hogy annyira nem vagy szellemileg visszamaradott, hogy annyit ne tudj önmagadtól megnézni a felvin, hogy milyen nyelven indul az adott szak

dec. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mar leirtam a valaszt a korabbi kerdesedhez. Kkk-n megjelolod a magyart es felvetelt kovetoen telephelyet kell valasztanod.

A felvin is ez van irva, a fontos tudnivalokhoz:


“ Oktatás helyszínével kapcsolatos információk

A képzés két helyszínen folyik: a Külkereskedelmi Karon (KKK) és a Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Karon (KVIK). A képzési hely preferált helyét a felvételt követően, elektronikus úton kell a megadott határidőig megjelölni. A képzési hely meghatározása a jelentkező kérelme (specializáció-választása) alapján történik.”

dec. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!