Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE biológus MSc képzést...

ELTE biológus MSc képzést mennyire teszi bonyolulttá, hogy angol nyelven folyik az oktatás?

Figyelt kérdés

Felsőfokú angol nyelvvizsgám van, de mégis azért más a szaknyelv. A tanulás ideje mennyivel lenne több kb? SZTE-n most fejezem be a biológia alapszakot és ELTÉ-n folytatnám, de azért van bennem egy kis aggódalom. A másik, hogy mi a helyzet a szakdolgozati helyekkel?

Valaki szintén tervez 2024.szeptemberétől biológus msc-re menni másik városból?

Remélem lesz valaki itt aki ezen a szakon végzett az eltén, vagy jelenleg is tanul. Kíváncsi lennék, a tapasztalatokra. :)


jan. 8. 18:36
 1/3 anonim válasza:
Én is SZTE-n végeztem alapszakot és tavaly vettek fel az ELTE-re biotechnológus mscre.. Borzalom.. az oktatás szervezés , meg nem is arról szólt amilyen specre felvettek.. most újra jelentkezek máshova mscre..
febr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazán? Ezen most meglepődtem. Úgy tudom az SZTE-n az első év ugyanúgy összevonva van, szóval az a két szemeszter még nem igazán a választott specializációról szól.

Mi volt a helyzet a többi dologgal? Szakdolgozati hely keresés pl?

Egyébként köszi a válaszod.:)

febr. 20. 23:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Felsőfokú angollal önmagában ez semennyire sem teszi bonyolulttá.
ápr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!