Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elte biológus msc vélemény?

Elte biológus msc vélemény?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz, milyenek a tanárok, van sok kémia, el lehet helyezkedni később?

2021. febr. 3. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én az ELTÉn szereztem biológus MSc-t, sőt a PhD-t is. Nekem bejött. Gondjaim inkább még az alapképzésben volt a rendszertanos tárgyakkal, mert már a legelejétől a biokémia/molekuláris biológia vonzott. Nekem nem volt gondom az elhelyezkedéssel, és azoknak az évfolyamtársaimnak sem, akik valóban biológiai vonalon akartak maradni.
2021. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Azt megkérdezhetem, hogy hol tudtál elhelyezkedni?
2021. febr. 7. 20:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Phd után amerikában voltam posztdoktori kutató 4 évig majd angliában helyezkedtem el, ahol már 6 éve élek. Akadémiai szektor, de nem akadémiai track, staff scientist vagyok. Otthon maradt évfolyamtársaim között van igazságügyi szakértő (CSI:Budapest :D), analitikus genetikai laborban, CRO ügyintéző valag pénzért, meg egy csomóan dolgoznak különböző laborokban.
2021. febr. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!