Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kodolányi János Egyetem...

Kodolányi János Egyetem mesterszakos motivációs beszélgetés?

Figyelt kérdés
Kodolányi János Egyetem mesterszakos motivációs beszélgetés hogyan/miről szokott zajlani? Főként a nemzetközi tanulmányok MA motivációs beszélgetés érdekelne, de az iskola honlapján, felvi.hu-n nem találtam erről infót. Csak rólam mint felvételizőről, a terveimről lehet szó, vagy belekérdeznek szakos anyagba is? Köszönöm a segítséget előre is.

jan. 11. 10:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem ilyen szak, nem is ez az egyetem, de tegnap 2 ilyen szakmai motivációs beszélgetésem volt, ma egy lesz (MSc jelentkezés, szintén)


Azt kérdezik mi szeretnél lenni,mi érdekel, mivel foglalkoztál korábban, a szakdogádra lehet rákérdeznek, hogy miről szólt, ilyesmik. Egyáltalán nincs felvételi hangulata. Nem vizsgáztatnak, inkább egy HR-es interjú körre hasonlít. Csak annyi a különbség, hogy nyugodtan mondd, ha valamit nem tudsz egyáltalán, hiszen oda azért mész, hogy azt megtanuld.

jan. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, miért kell egy motivációs beszélgetéstől félni. Én inkább egy felvételi vizsgától félnék jobban, szerencsére az sok helyen nincs.
jan. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
jan. 12. 08:46
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Na hogy sikerült?
jan. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem is mondta, hogy mikor lesz, mi az, hogy hogy sikerült:D
jan. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Még nem tudom mikor lesz, egyelőre a felvételi jelentkezést adtam le. Gondolom valamikor tavasszal vagy nyáron lesz a beszélgetés, mert a 2024 szeptemberi kezdésű mesterszakra jelentkeztem. :)
jan. 12. 17:01
 7/18 A kérdező kommentje:
Az egyetem eddig még nem adott meg időpontot, a többi mesterszakos beszélgetések időpontjai alapján mondom a tavaszt/nyarat.
jan. 12. 17:02
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja azért gondoltam, mert a keresztféléves szóbeli időszak az január 8-11 volt vagy valami ilyesmi.
jan. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonlóan érzek csak én ELTE szociológia mesterre mennék. :)
ápr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hajrá!! :)
ápr. 8. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!