Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kodolányi János Egyetem...

Kodolányi János Egyetem mesterszakos motivációs beszélgetés?

Figyelt kérdés
Kodolányi János Egyetem mesterszakos motivációs beszélgetés hogyan/miről szokott zajlani? Főként a nemzetközi tanulmányok MA motivációs beszélgetés érdekelne, de az iskola honlapján, felvi.hu-n nem találtam erről infót. Csak rólam mint felvételizőről, a terveimről lehet szó, vagy belekérdeznek szakos anyagba is? Köszönöm a segítséget előre is.

jan. 11. 10:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Megvolt a felvételi beszélgetés most hétfőn. Leírom röviden, hátha lesz később akinek jól jön az infó: az eddigi tanulmányokról/munkahelyekről kellett beszélni, miből írtad a szakdogádat, nyelvismeretek, miért ezt a szakot választottad és mi az érdeklődési területed, miért ezt az egyetemet választottad. Jó hangulatú beszélgetés volt, nem is felvételi :) Online tartották.
ápr. 18. 10:10
 12/18 anonim ***** válasza:

Akkor nálad nem volt kötelező irodalom pl amiről beszélni kellett?


Nekem még vagy másfél hónap. A hivatalos tájékoztató is két hét még mire jön. :D

De az jó, hogy nem bonyolították ott túl.

ápr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nem, nálunk nem volt semmi anyag, amit kikérdeztek. Bár úgy láttam, más egyetemeknél ezen a szakon szokott lenni.

Örültem neki, hogy áprilisban letudtuk és nem nyúztak feleslegesen, elég az alapszakos szakzárással járó feladatok megoldása :D

Sok sikert majd a felvételidhez!

ápr. 18. 13:06
 14/18 anonim ***** válasza:

Pontokat mikor fogják majd felrakni? Én amúgy bízom benne, hogy a keretszámig főleg fizetősön nem szemétkednek. :D


Na meg azt is remélem találok valakit itt, aki mesélne az ottani felvételiről. :D

ápr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Azt nem mondták, hogy mikor teszik fel a pontokat, de szerintem nem kell sok idő. Ha gondolod dobok majd egy privát üzenetet, ha beírták.
ápr. 18. 17:06
 16/18 anonim ***** válasza:

Köszi.


Nekem legutóbb 6 éve volt mester felvételim, de ott nem volt elvárás semmi és így nem is figyeltem mikor tették fel. :D

ápr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Wow, és most bevállalsz még egy mesterszakot? :D
ápr. 18. 17:13
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

A saját területemen phd szinten sem volt jövőkép és rossz is volt az egész.


Az új szak amúgy is régebb óta érdekel és szeretnék ott az elejétől végigvinni egy témát. :)

ápr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!