Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a tapasztalatotok a követke...

Mi a tapasztalatotok a következő gazdasági egyetemekről? BME, ELTE, BGE

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mi a véleményetek, tapasztalatotok, mennyire volt nehéz befejezni a következő egyetemek gazdasági szakjairól: BME, ELTE, BGE. Főként: pénzügy, számvitel, nemzetközi gazdaság és gazdálkodás szakok érdekelnek, esetleg még a vezetés szervezés.

jan. 11. 15:52
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi a helytelen írást. Belejavítottam.
jan. 11. 15:54
 2/2 anonim ***** válasza:
Sorrendben...Szerintem Pénzügy számvitel a BME a legnehezebb Aztán minden más ELTE ami nehéz és utána jön a BGE...én Corvinus voltam...azt nem mondanám nehéznek, cserébe viszont magasak voltak az átlagok, amiket meg kellett ütni, hogy bent maradj államin...Voltak barátaim akik itt és ott tanultak és megvitatva egy kávé mellett ezt a sorrendet állítottuk fel.
jan. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!