Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakdolgozatban lehet forráské...

Szakdolgozatban lehet forrásként felhasználni más egyetem szakdolgozatát?

Figyelt kérdés
Kábítószerrel kapcsolatos szakdolgozatot írok, és normális forrásnak egy másik kábítószerrel kapcsolatos szakdolgozatot találtam. Igaz, közel 30 évvel ezelött írták. Felhasználható? Ha felhasználom, akkor kiadónak az egyetemet kell megadni?

jan. 19. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Fel.


És SZERINTEM, innentől bármit: [link]

jan. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Iven.
jan. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Tegnap kezdtem neki, eddig van 7 oldalam. olyan 50 oldalt kéne írnom március 30-ig. Ha nem is 5-ösre de szerintem megoldom.

jan. 20. 03:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen.
jan. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
Tegnap kezdtél neki és komolyan van már 7 oldalad? Elméleti jellegűt írsz? Mert én holnap kezdek neki az enyémnek, de le a kalappal, hogy egy nap alatt 7 oldalt össze hoztál :D
jan. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elméleti. Köszönöm, de mivel sose csináltam ilyet nem tudom hogy egyáltalán jól csinálom, egyszerűen más szakdolgozatokhoz hasonlítom az enyém. Most 13 oldalnál tartok mert megállt a tudomány, de próbálkozok :D Jövőhéten mutatom meg konzulensemnek mit alkottam.
jan. 27. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!