Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus egyetem gazdaságinfor...

Corvinus egyetem gazdaságinformatika szakáról vélemények?

Figyelt kérdés

A most szeptemberben induló fenti egyetem gazdaságinformatika szakára tervezek jelentkezni. Kérdezni szeretném azoktól, akik ide járnak/jártak, hogy milyen véleménnyel vannak mind az oktatás színvonaláról, mind a tanterv teljesíthetőségét illetően. Ha valaki már végzett és ezen szakmán belül sikerült elhelyezkednie arra is kíváncsi volnék, hogy milyen esélyekkel indult és milyen nehezen, vagy könnyen talált állást.

Az én helyzetem kissé komplikáltabb, mint a szokásos felvételi eljárás, ugyanis a Szegedi Tudományegyetem ugyanezen szakán vagyok harmadéves hallgató, viszont költözés és egyéb okokból kifolyólag kénytelen leszek egyetemet váltani. Ha valaki esetleg még kreditátviteli tapasztalatokkal is rendelkezik, az kérem ne tartsa magában, minden információt szívesen fogadok.

Köszönöm előre is!



jan. 25. 01:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!