Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 417 ponttal abszolut felejtos...

417 ponttal abszolut felejtos a pszichologia szak?

Figyelt kérdés
Van egy emelt angolom (89%), egy C1 nyelvvizsgam es egy negyes biosz erettsegim. Par hete hagytam ott a jogot, mert bar jol ment, nem ereztem a magamenak. Ezert szeretnem megprobalni a pszichologiat, de akarhogy osztok-szorzok, egyszeruen nem jon ki a matek. Emelt biosz gondolom teljesen irrealis cel majusig..
febr. 2. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Ha otthagytad a szakodat, és most nem csinálsz semmit, akkor van időd akár naphosszat tanulni, van már egyetemi vizsgaidőszakos rutinod is, akkor fel tudsz készülni az emelt bioszra májusig.

A 417 a pszichológiára bizony kevés lesz.

febr. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

[link]

Önköltséges két helyen bent lettél volna, de én is azt javasolom amit 1#

febr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Ha a C1 nyelvvizsgád is angolból van, azt nem számítják be egyszerre a nyelvvizsgánál is, ha már az emelt érettséginél igen, erre figyelj oda.

Egyébként miért akarsz mindenáron bioszból érettségizni? Ha jogra jársz, gondolom, van töri emelted, vagy ha az nem olyan erős százalékban, akkor is könnyebben írnád újra, aztán duplázhatsz.

febr. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Emelt töri?
febr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
A 417 az felejtős sajna
febr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ennyi szerintem nem lesz elég...
febr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nezd meg milyen targyakbol fogadnak el emelt erettsegit, engem tori emelttel vettek fel.
febr. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!