Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudai egyetem mérnökinformati...

Óbudai egyetem mérnökinformatikus szakon kezdem a második félévemet , nagyon megtetszett a félév folyamán, ezenfelül tanárként dolgozok esti tagozat mellett. De szeretnék a szakmában dolgozni, ezzel tapasztalat?

Figyelt kérdés
Az lenne fontos számomra , hogy minél hamarabb még az egyetemi évek alatt kezdhessek programozóként dolgozni. Vettem az egyetem mellé most egy kurzust udemy-n is Javaból . Tudna tanácsot adni , hogy szeretettel kitartással , hogyan lehet ezt megvalósítani a lehető legjobb módon ?

febr. 2. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

"Tudna tanácsot adni , hogy szeretettel kitartással , hogyan lehet ezt megvalósítani a lehető legjobb módon ?"


Nem kell hozzá túl nagy tehetség, a legtöbb cég inkább gyakornokokat alkalmaz mint juniorokat, mivel jóval olcsóbbak. Egyszerűen ki kell használni a hallgatói jogviszonyodat és jelentkezni diákmunkára / szakmai gyakorlatot csinálni.

febr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%
Manapság nem kapkodnak az informatikus gyakornokok után én úgy hallom. :(
febr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!