Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Segítség!! Így át tudnak...

Segítség!! Így át tudnak venni a Gundelbe?

Figyelt kérdés
Tehát, most vagyok egy Budapesti technikumban nyelvi előkészítős turisztika szakon, viszont át szeretnék menni a Gundelbe cukrász szakra, mert az az álmom hogy cukrász legyek és a mostani sulimban ezt nem tudom megvalósítani. A félévi átlagom 4es kereken, tavaly ezt a sulit írtam be elsőnek, csak a felvételimet nagyon elrontottam az izgulás miatt. A mostani sulimba angolt és olaszt tanulok, viszont a Gundelben angol francia német és azt hiszem orosz nyelv van. Németül tudok, mert az általánosban azt tanultam de nem tudom hogy így is át tudnának venni, főleg ha nyekes vagyok. Így csak a nyekes osztályba tudnának átvenni? Vagy hogy van ez?

febr. 3. 13:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Ott kell érdeklődni.
febr. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!