Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudnék átigazolni...

Hogyan tudnék átigazolni egyik egyetemről a másikra? (BME GÉK-ről Miskolc GÉK-re)

Figyelt kérdés

Természetesen úgy gondoltam,hogy minél több tantárgyam elfogadott legyen és ne kelljen a nulláról kezdeni.


Igazából nem tudom,hogy Miskolc jobb lenne-e,de ezt nem bírom.

Van hogy reggel 8-tól este 8-ig előadásom van,hajnali 1-2 óránál hamarabb nem tudok lefeküdni,pedig javarészt csak a kötelező beadandókat csinálom és a ZH-kra készülök.Egyszerűen hiányzik az alvás.


Kávéval meg energiaitallal pedig nem vagyok hajlandó mérgezni magam.


2010. okt. 24. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Felhívod az ottani TO-t és megkérdezed, hogy megy ez a dolog.

Ha nagyon nem hajlandóak, akkor beadod a felvételit januárban, és amikor felvettek, elfogadtatod a kreditjeid. Szerintem BME-s tárgyakat simán elfogadnak.

2010. okt. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


És szerintetek más egyetemen is ez lenne?


Nem vagyok "hülyegyerek",mindig is tudtam tanulni és elfogadom,hogy nagyok az elvárások,de ezt nem tudnám 5 évig csinálni.

2010. okt. 24. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!