Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan facebook csoport,...

Van olyan facebook csoport, ahol az egyetemi felvételiről vagy az ELTE-ről lehet több infót megtudni, olyanokat, amik nincsenek fent az egyetem honlapján?

Figyelt kérdés
Nem is a felvételiről, hanem főképp a képzésről. Az érettségi 2024 csoportban benne vagyok, de sajnos nem találtam meg az infókat, amikre kíváncsi voltam. Próbáltam keresni olyan csoportot, ami jobban a felvételiről szól, de nem találtam. Nem tudom, hogy rosszul kerestem vagy nincs.

febr. 7. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá a fb-on
febr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Benne van a kérdésben, hogy próbáltam.

Kösz a hasznos választ!

febr. 7. 21:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Education vagy nyílt napokon nem voltál?
febr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Új rendszert szerintem sokan nem ismerik, arról lehet nem tudsz többet megtudni, mint mások

Képzéshez azt tudom ajánlani hogy esetleg kari csoportba lépj be és ott kérdezz. Igaz én nem eltén vagyok hanem semmelweisen de nálunk is gyakori hogy x szakos és y éves hallgatókat keresnek, szoktunk válaszolni ezekre a megkeresésekre, nem bírnám elképzelni hogy ott ne. :)

febr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tavaly voltam education, most pedig ELTE nyíltnapon, de nem kaptam még minden kérdésemre választ.

Megpróbálok még keresgélni, hátha találok nekem jó csoportot.

Köszönöm szépen a segítséget!

febr. 7. 21:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Felvételiről szerintem mások sem tudnak sokat.


Ha tudod, hogy milyen szakra szeretnél menni, annak a szaknak (karnak ha a szakot még nem tudod) a facebook csoportját is megkeresheted.

febr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen szak érdekel?
febr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Tavaly voltam education, most pedig ELTE nyíltnapon, de nem kaptam még minden kérdésemre választ."

Mindegyik olyan, hogy felteheted ott a saját kérdéseidet. Nem kérdeztél?

Milyen szakról van szó?

febr. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!