Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeretnék több fizikát tanulni...

Szeretnék több fizikát tanulni eltén, mely tárgyakat lenne érdemes felvennem?

Figyelt kérdés
Biosz alapszakon vagyok, de sokat gondolkodom azon, hogy a befejezés után fizika alapszakba is belekezdek. Szeretnék egy kicsivel több fizikát tanulni, és, gondoltam, felvennék szabválokat. Viszont nem tudom, melyeket kellene, tudnám felvenni. Fizikásoknak kötelező előadást én is felvehetek?

febr. 22. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Vedd fel a fizika bsc elso eves targyait. Es akkor meglatod hogy tetszene e
febr. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem törvény szerint az előadások nyilvánosak. Szóval teljesen kockázatmentesen meg tudod nézni, hogy milyen, fel sem kell venned.
febr. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
febr. 23. 09:07
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt érdemes keresgélni érdekesnek tűnő tárgyak között. Neptunon pedig meg tudod nézni hogy melyik előadás mikor és hol van.

febr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!