Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus nappali mesterképzés...

Corvinus nappali mesterképzés mellett mennyire megvalósítható dolgozni?

Figyelt kérdés

Leginkább arra lennék kíváncsi, hogy fel lehet-e venni nagyobb szerencse nélkül például 1-2 napra az összes órát. Azon is agyaltam, hogy mivel itt kisebb a létszám mint BSC-n és gondolom kevesebb kurzus is indul a választási lehetőség is korlátozottabb. Én vezetés és szervezés MSC-re jelentkeztem, de más szakok is relevánsak lehetnek.


Aki jelenleg Corvinuson jár mesterre, mit gondol erről?


Előre is köszi a válaszokat!



febr. 23. 00:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én szakomon (Corvinus mester, de ennél tovább nem szeretném specifikálni) fixen heti 3 nap vagyunk, de egy másik szakról tudom, hogy ott teljesen random vannak szétszórva az órák, akár nap közepén is van 1x90 perc aztán egész nap semmi (ez a nemzetközi gazdálkodás angolul). Azt nem tudom, hogy a vezszerv konkrétan melyik kategóriába tartozik, de többször volt velük óránk, úgyhogy hajlok az első modell felé. Ilyenkor a heti 3 nap leginkább hétfőtől szerdáig van, és másodévre könnyebb, mert kevesebb az óra.

A választás sajnos nem "korlátozott" nekem a tárgyak kb 80%-ból egyetlen lehetőség volt meghirdetve, ráadásul katalógusos lehet az előadás is (mert azt mondják, annyira gyakorlatias, hogy muszáj személyesen ott lenni).

Ezen kívül egyébként terhelésben is simán belefér a munka, bár praktikusabb diák/gyakornoki állást vállalni, hogy ne kelljen számolgatni a szabadságnapokat.

febr. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1-2 napra ketlem. Nincsenek ilyenre tekintettel. Nem veletlenul inditjak az osszeset nappalin.
febr. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2, másodévben két napra már sikerülhet, vagy úgy, hogy egy teljes nap és két fél nap.
febr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20 órás gyakornoki állás megoldható mellette, rugalmas munkarendben.
febr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
febr. 23. 13:13
 6/6 anonim ***** válasza:

"fel lehet-e venni nagyobb szerencse nélkül például 1-2 napra az összes órát"

Nem.

febr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!