Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az rendben van, hogy minden...

Az rendben van, hogy minden tanár ugyanazt a diákot akarja versenyre küldeni? Ez nem a rendszer csődje? Előfordulhat, hogy matekból és magyarból pont ugyanaz a gyerek a legtehetségesebb?

Figyelt kérdés
márc. 16. 13:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Minden versenyre engem küldenek, minden tárgyból, de ha valamire épp nem akarok menni, akkor megmondom kerek perec, hogy most nem szeretnék részt venni. Soha egyik tanárom sem sértődött meg, ugyanúgy megyek ezek után is versenyekre, ha szeretnék.
márc. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát, én meg attól félek, leveri rajtam.
márc. 19. 19:23
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor bár a hazugság nem túl elegáns dolog, de mondhatsz valami olyasmit, hogy orvoshoz/edzésre mész. Mondjuk ez csak akkor működik, ha nem suliidőben van a verseny. De a legjobb őszintén megmondani (persze, tudom, vannak tanárok, akiknél ez nem játszik).
márc. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!