Mi az a Kréta?

Figyelt kérdés

mit tud pontosan?

Amikor én voltam iskolás akkor nem volt ilyen


márc. 30. 12:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem arra a krétára gondolok amivel a táblára irnak. Ezt a tvben szoktak emlegetni, valamilyen rendszer talan
márc. 30. 12:14
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elektronikus napló és ellenőrző.


Bővebben:

A KRÉTA Elektronikus napló - egy böngészőprogrammal bárhonnan elérhető - WEB alapú elektronikus iskolai osztálynapló a tanórák, mulasztások, értékelések, beírások, feljegyzések, igazolások és egyéb tanári feladatok adminisztrálására. Az elektronikus naplóba belépve - megfelelő jogosultsággal - a KRÉTA rendszer számos további modulja (DKT, IFM, ESL, e-Ügyintézés) is közvetlenül elérhető.


A KRÉTA Elektronikus ellenőrzője a szülőknek és tanulóknak nyújt segítséget a tanulmányok alatti naprakész információhoz jutásban asztali számítógépen, tetszőleges böngészőprogramon keresztül. Az e-Ellenőrző bárhonnan elérhetővé teszi a tanulmányi adatokat. A tanulók és szülők általában a saját intézményi rendszerük webcímén keresztül érhetik el, onnan léphetnek be a rendszerbe!

márc. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Konkretan mit tudnak ott csinalni? Fent van az orarend? tudnak a tanarok, diakok es a szulok kommunikalni? nincs mar fizikai naplo es ellenorzo?


Amikor en voltam iskolas akkor volt mar honlapja az iskolanak de nem volt olyan felulet ahol bejelentkezek es ott van az orarendem pl, jegyeim, stb

márc. 30. 20:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindent. :)

Igen.

Igen.

Nincs egyik se.


Én tanárként látom, így kb. minden információ ott van egy helyen, ami régen a napló plusz az ellenőrzőkönyv volt, sőt, még más is: oda írom be a jegyeket, hogy mit csináltunk az órán, írhatok üzenetet a diákoknak is meg a szülőknek is, az Oktatási Hivatal is küld üzeneteket a diákoknak is meg a tanároknak is időnként, távoktatáshoz is vannak ott anyagok, amiket kiadhatok a diákoknak. Annak viszont örülök, hogy a diákok nem küldhetnek üzenetet nekem (legalább a Krétán keresztül...). ;-)

ápr. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A terembeosztás is ott van, rá tudok keresni, hogy X tanárnak mikor hol van órája, meg hogy X osztálynak mikor hol milyen órái vannak kivel, meg még egy csomó minden. Csak egy ideje bevezették a kétfaktoros azonosítást, mobiltelót viszont elfelejtettek adni hozzá a tanároknak, úgyhogy azóta amennyire csak lehet, bojkottálom...
ápr. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"Amikor en voltam iskolas akkor volt mar"... kereső is, fogadjunk! :D
ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ápr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!