Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mehetek e érettségizni későbbi...

Mehetek e érettségizni későbbiekben?

Figyelt kérdés
18 éves 12.dik osztályos tanuló vagyok Technikumot tanulok így előrehozott érettségim van.Év elejen iskolát akartam valtani de azt mondták hogy ezt csak fél évkor lehet ezert elhanyagoltam az iskolát es bukásra állok mert félévkor csak ugy vettek volna át ha vesztek egy évet es mikor enelkul volt lehetőségem valtani mar keso volt igy szinte javíthatatlan jegyekkel (lehet nem engednek érettségizni) es nem megfelelő tudással allok neki az erettsegi el ami raadasul előrehozott és változtatások lesznek benne igy nehezebb is. Jővőre át mehetek esti érettségire ami 1 evig tartana es megfelelően felkeszulnék rá? Vagy van más lehetőségem?

#érettségi #Technkium
márc. 31. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Amiből nem buksz, abból mehetsz érettségizni. Ha a pótvizsgán átmész, meglesz a 12. osztályod, ekkor már nem lesz szükséged beiratkozni, mivel akkor mész érettségizni, amikor szeretnél.


Mik azok a tárgyak, amikből bukásra állsz?


A tanároknak sem érdekük, hogy utolsó évben buktassanak, ha nem muszáj. Ha összekapod magad az utolsó hónapban (április), még meglehet.


Ha matekból kell segítség, szólj, és meglátjuk, mit tehetünk.

márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!