Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Próbaérettségire mindenképpen...

Próbaérettségire mindenképpen kapnak a diákok jegyet?

Figyelt kérdés

ápr. 9. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A tanár dönti el, hogy mire mennyi jegyet ad. A próbaérettségi nem egy központilag szabályozott dolog, az iskola egyébként nem köteles próbaérettségit íratni.
ápr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök jó dolog, ha van lehetőség tanárral megszervezett próba érettségit írni.

Otthon úgyse ugyanolyan, megha magadnak javítod.

Szerintem olyan sokat már nem oszt, szoroz az év végi jegyen, ha meg mégis, az baj, de akkor az éles érettségitől mit vársz?


Írom ezt én, aki most fogok májusban érettségizni:D

ápr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szerencsére nem most érettségizek, csak hallottam erről, és érdekelt az értékelése.
ápr. 9. 23:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A tanár rengeteg munkát belefektet a próbaérettségi kijavításába.

A tanárral szemben munkaköri elvárás, hogy minél több osztályzatot állítson elő.

Ennélfogva valószínűtlen, hogy ne írja be a jegyeket.

(Minden igaz, amit fent írtak, ez csak kiegészítés.)

ápr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!