Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Holnap próbaérettségizem...

Holnap próbaérettségizem informatikából, valami tipp, hogy mire ügyeljek, hogy jól sikerüljön?

Figyelt kérdés
Nem tanultam rá semmit, szóval picit félek de amúgy jó vagyok infóból, csak hát na, általában lassan dlogozom és 1 feladat volt 1 óra, most pedig 180 perc alatt 10 feladat ha jól tudom. Ki mit ajánl, hogy mit nézzek gyorsan át amiket nem talál meg könnyen az ember vagy jó tudni kívülről.

2018. febr. 4. 17:46
 1/4 TappancsMancs ***** válasza:
Előbb írd meg amiket kapásból tudsz és utána sorban az egyebet ahogy eszedbe jut.
2018. febr. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Asszem csak 6 feladat van
2018. febr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem tanultál, akkor a legtöbb, amit tehetsz, hogy jól kialszod magad.
2018. febr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már megírtam, nem lett olyan nagyon rossz. Tudtam puskázni is, megtudtam hogy lehet észrevétlenül gépen :)
2018. febr. 5. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!