Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kémia érettségire ez jó...

Kémia érettségire ez jó felkészülési módszer?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Május 16-án lesz az emelt kémia érettségi. Amit én erre a maradék 1 hónapra gondoltam az az, hogy április 16-ig átismétlem az egész kémia anyagot, számolásokat, ezt már elkezdtem, és 16-ától minden nap 2, de minimum 1 érettségit megoldok naponta, amelyik témát még gyengének érzek, azt pedig újra átrágom. Ha tudnám tartani a napi 2 érettségit, akkor az kb. 60 érettségi, de ha napi 1-et tudok tartani, az is 30 db, gondolom akkor már nem érhet meglepetés.

Azért tudok ennyi időt rászánni, mert már az érettségi bizonyítványom megvan, passzív jogviszonyom van, úgyhogy tulajdonképpen az "egész napot" a tanulásra tudom szánni. Mit gondoltok?



ápr. 12. 09:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én azért néhány pihenőnapot beiktatnék, hogy kicsit elmélyüljenek a tanultak.
ápr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!