Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyar egyetemen angol szakra...

Magyar egyetemen angol szakra járni?

Figyelt kérdés
A kérdésem arra vonatkozik, hogy C1 nyelvtudás kell hozzá mindenképp, vagy mondjuk felfejleszthető ez közben is? Hiszen nem valószínű hogy valaki érti a szakmai szavakat, kifejezéseket stb. Ha jó kommunikációképes szintű a nyelvtudása valakinek az elég lehet, vagy milyen szinten kell lenni hozzá? Van valakinek tapasztalata ilyen képzéssel?
ápr. 18. 06:51
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Most angol szakra vagy angol nyelvű képzésre?
ápr. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos saját tapasztalat még nincs, de jelöltem egy angol nyelvű képzést. Nyíltnapon (SZTE-GTK) rákérdeztem, és azt mondták, a B2 "elég", lehet közben fejlődni. Viszont arra készülj fel, hogy 1) az oktatók majdnem mindig magyarok, nem anyanyelvűek, így magyar akcentusra kell számítanod 2) Hallottam olyan sztorikat, hogy ha nem volt bent külföldi diák, az oktató simán megtartotta az órát magyarul (ez azt hiszem a BGE gazdmenen volt)
ápr. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Angol nyelvu kepzes, valoban nem mindegy, koszonom :)
ápr. 18. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!