Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem tudok elhelyezkedni...

Miért nem tudok elhelyezkedni vidéken pedagógusként? Ezek szerint a tanárhiány csak Pest megyére korlátozódik? Ennyire meghozta a lelkesedést a fizetésemelés sokaknak?

Figyelt kérdés

máj. 1. 13:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az, hogy tanév vége van és most nagyon nem aktuális. :)

Menj be személyesen, telefonálj, biztos lesz hely!

máj. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Akikkel váltottam e-mailt, azok említették, hogy ha lesz üresedés, keresnek. Remélem, így lesz. Nagyon rámenős se akarok lenni. Azért továbbra is nézem, mi újság, van-e valami. Igazad lehet utolsó kérdező, talán most mindenki az érettségire, év végi lezárásokra fókuszál, ki tudja.. :)
máj. 8. 20:31
 13/22 valaki : ***** válasza:
100%

Szia!

Én tanár vagyok, vidéki iskolában. Valaki itt sajnos megfogalmazta az igazat.

A legtöbb hirdetés kamu :(

Nem mondhatják azt, hogy már előre megvan az ember, ki kell írni a pályázatot. De attól még azt veszik fel, akit kinéztek.

Vidéken nagyon működik ez a havercimbim... (tudnék még mesélni...)

De azért így is lehet találni, véleményem szerint gázosabb iskolákban. Ezt úgy értsd, ahol magas az SNI-sek, HH és HHH-sok aránya, ilyesmi

Sok sikert!

máj. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem gázos iskolákban is sok a nyugdíjas tanár, meg hallgató...
máj. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Szerintetek meddig jelentkezhetnek, meddig lehet változás (értsd: mikor, meddig szoktak felmondani a leginkább)? Mert hát ugye jó lenne dolgozni, és mondjuk augusztusig azért még sok idő áll előttünk.
máj. 9. 22:35
 16/22 A kérdező kommentje:
Illetve köszönöm szépen, hogy itt minden válaszoló ennyire segítőkész! <3 Tényleg nagyon rendesek vagytok!
máj. 9. 22:36
 17/22 anonim ***** válasza:
75%
Hát én a helyedbe lehet nem a netet bújnám, hanem járnám inkább az iskolákat, ha úgyis ráérsz. Aztán körbekérdezgetnék, hogy szeptembertől van-e lehetőség jönni, esetleg nyári táborokba kell-e valaki? Benthagynám az önéletrajzom.
máj. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

3 hónap a felmondási idő, így elvileg júniusban már tudni lehet, hogy ki kezd szeptemberben.

De persze bárki bármikor felmondhat amúgy. Vagy elmehet fizetés nélküli szabadságra is.

máj. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

18-as, köszönöm.

17-es: ahogy korábban már kifejtettem, nem csupán a netet bújom, hanem e-mailben is küldök önéletrajzokat helyekre. Szerintem ehhez szükségtelen még pluszban bemenni, az már tulajdonképpen nyomulás volna. De ez talán csak az én véleményem.

máj. 11. 00:12
 20/22 anonim ***** válasza:
51%

Nekem anno amikor gyakorlati helyet kerestem, hiába küldtem el az önéletrajzomat, sehonnan nem jött válasz. Így is fel lehet fogni hogy nyomulsz, ha félsz, de ez neked is jó lenne, hisz látnád az iskolát, hogy milyen hangulata van, + Találkoznál az igazgatóval / leendő kollégáiddal.

Azóta már nem vagyok tanár, de amikor állásra jelentkezek és nagyon tetszik egy hely, én mindig személyesen viszem be az önéletrajzom. Ez is egy gesztus különben.

Ezért nincs állásod, mert így fogod fel, hogy nyomulsz… közben meg nekik is kell az ember. De nem feltétlenül van rá kapacitás hogy valaki még átnézze az emaileket, meg kiválogassa az önéletrajzokat.

De te tudod, csak egy tipp ;)

máj. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!