Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik főiskola vagy egyetem...

Melyik főiskola vagy egyetem e legelismertebb turizmus-vendéglátás képzésével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
BGF
2010. nov. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az mindenhol egy nagy rakás gőzölgő tehéntrágya. ha már egyetemre jársz, tanulj valami értelmes dolgot...
2010. nov. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és mi az értelmes? a pénzügy? a marketing? ez is közgazdász diploma,plusz még sokrétű is. kár h erről mindenkinek csak a pincérkedés-amit nem nézek le!!-jut eszébe.
2010. nov. 3. 09:37
 4/9 anonim ***** válasza:
nem is feltétlenül azért szidja mindenki, mert használhatatlan dologra tanítanak (bár nagyrészben ez is igaz), hanem azért mert minden évbe 85 millióan végeznek ilyen szakon. ha idén diplomáznál már akkor is lenne előtted egy rakás munkára váró, mire végzel csak mégjobban telítődik a piac. egyébként az ex barátnőm is turizmusos volt (én vegyészmérnök). az átlagIQ a szakján egy kupac salátájéhoz konvergált... de nekem persze nem fáj ha azt szeretnél tanulni, csak ne mond, hogy nem szólt senki.
2010. nov. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de mi panziót akarunk nyitni,ahhoz kell.. még mindig nem tudom melyik a legjobb. illetve a bgf?
2010. nov. 3. 16:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ha saját panziót nyittok akkor nem mindegy, hogy hol végzel, úgyis (kis)főnök leszel ott, nem? Egyébként tényleg a BGF a legjobb, még a Corvinusnál is jobb a képzése. A bunkókkal pedig ne foglalkozzál, tanuld azt amit szeretnél!
2010. nov. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

azért nem mindegy mert tényleg jó akarok lenni aki pontosan érti amit csinál. még akkor is ha főnök. :)


a bkf-et ajánlotta valaki nemrég,akkor ne hallgassak rá?

2010. nov. 3. 17:23
 8/9 anonim válasza:
én is turizmusra akarok menni... és én megkérdeztem a közgé tanáromat, hogy mivel telített szak, attól érdemes e odamennem tovább, és azt mondta, hogy ha jó vagy benne, akkor mindegy, hogy hány másik végzi el ugyanazt a szakot, mert ha keresed a lehetőségeket, meg jól tanulsz, akkor lesz állásod, mire elvégzed ezt a szakot.
2010. nov. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

a BGF-et mondják a legjobbnak.. (még a corvinuson is azt ajánlották a sajátjuk helyett)

én a BKF-re járok.. és turizmusra :) nekem tetszik, és itt 5 irányba is lehet szakosodni!

2011. jan. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!