Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nagyon nehéz bekerülni az...

Nagyon nehéz bekerülni az Almádi Kéttannyelvű Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Aki oda jár az hány pontos felvételit írt akkor amikor bekerült?
2010. nov. 6. 21:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Angolból nem kell írni felvételit :)Ha angolt nem tanult valaki akkor az is mehet oda, de ezért inkább angolosoknak ajánlák ezt a sulit.

Köszönöm :)Nektek is pár év múlva sok sikert!:)

2010. nov. 7. 12:53
 12/15 anonim ***** válasza:

Én is most akartam kérdést kiírni mikor láttam a felajánlottak között :)

Szerintem nem igaz hogy visszaesett, egyszerűen csak nem a reál tantárgyakra "nyomul rá", kéttannyelvű lévén a nyelvekre fektet nagy hangsúlyt, de hát aki oda megy, az ezt várja el, nem? Én is ide szeretnék felvételizni, voltam nyílt napon, nagyon meggyőző volt. Diuákok is mondták hoigy klassz a közösség, jók a programok. Én koleszos lennék, az is tetszik, teljesen rendben van szerintem. :)


Arra én is kiváncsi lennék, hogy milyen pontokkal került be, akit eddig felvettek, és milyen nehéz volt a teh.gond. felételi? :)

2010. nov. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Én is voltam nyíltnapon nekem is nagyon megtetszett:)

Tavaly 83 volta bekerülési ponthatár de idén magasabb lesz mert tavaly nehéz volt nagyon a felvételi.

2010. nov. 16. 19:21
 14/15 anonim válasza:
na bekerültél? :))
2011. aug. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szia! Legjobb barátnőm odajár, és nagyon imádja :) ötösei vannak :) a koleszba is volt már(ott szárította a haját reggel :D) és az is nagyon szimpatikus, tiszta, rendes. én is csak jó véleményt mondhatok róla. voltam nyílt napon és nagyon szimpatikus volt. tanárok is rendesek. ezen a héten voltak a vizsgák a 0.évfolyamosoknak :) sok a vizsga, nehéz bejutni, de ha bejutsz akkor neked lesz a legjobb. :) sok szerencsét a felvételihez!
2011. dec. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!