Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE ÁJK-n előfordul, hogy a...

ELTE ÁJK-n előfordul, hogy a tanárok tapizzák a lányokat? (pl. szóbeli vizsgán) Ha igen, hogyan lehet ez ellen hatékonyan védekezni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Én azt SZTE-ÁJK-ra járok, de nálunk ilyen soha nem fordult még elő. A vizsgán amúgy se kettesben vagy a professzorral. Általában rajtad és a tanáron kívül még vagy 2-3 ember tartózkodik a teremben, szóval ilyen nem fordulhat elő.

Ha azonban úgy érzed, hogy tanórán kívül zaklat vagy megkeres különböző ajánlatokkal, akkor szólj a rektornak vagy a rendőröknek!

2010. dec. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Negyedik éves vagyok ott és lány, hallottam/láttam már hajmeresztő sztorikat vizsgáról, de inkább csak a szokásos, mindenhol megesős kategóriák, olyat soha nem hallottam, hogy bárkit fogdosnának. Jól néznénk ki pont a jogon fogdosnának, miközben abból felelsz, hogy ez mennyivel büntethető...
2010. dec. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én máshova jártam, ahol egy ilyen tanárról hallottam, legalábbis ezt tartották róla, és mindig figyeltünk, hogy lányok ne maradjanak utolsónak a vizsgán, hogy ne legyenek kettesben a tanárral. De általánosítva biztosan nem igaz, legfeljebb egy-egy ilyen lehet mindenhol, de azt se szabad hagyni.
2010. dec. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenek azok a kis rbanczok találnak ki akiket "meghúznak" a vizsgán, mert olyan sötétek, mint a kis elefánt.
2010. dec. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, most megnyugodtam! :-D


Igazából eddig én se nagyon hittem az ilyen sztoriknak, azt gondoltam én is, hogy "ja, peeersze, a megbukottak keserűsége..."


Amúgy nem azért kérdeztem, velem szerencsére semmi ilyesmi nem történt, csak egy TANÁR mesélte... És elkezdtem aggódni, hogy jön a vizsgaidőszak, és... De nem ELTÉn tanít az illető, szóval biztos csak savanyú volt neki a szőlő... XD


Akinek van hasonló tapasztalata, tippje, azt szívesen látom! :-)

2010. dec. 11. 10:51
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok, aki idejár. Elve a tanárok legnagyobb része tanú nélkül nem is vizsgáztat. Igazság szerint négy év alatt egyetlen egyszer maradtam úgy utolsónak, hogy ketten voltam a tanárral, de akkor is volt köztünk egy k.rva nagy íróasztal.


(Tanú: Értsd, többen mentek be és az utolsó előttit nem engedi el miután befejezte a feleletét, hanem végig kell ülnie az utolsót is, hogy ne maradjanak magukban, nem kifejezetten fogdosás miatt, nyilván inkább azért, hogy ha egy büdös szót sem tudsz ne csaphass hisztit, hogy kivágott, pedig mindent tudtál.)

2010. dec. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm! :-)
2010. dec. 11. 15:05
 8/14 anonim ***** válasza:
nem csak ott, és nő tanárok is a fiúkat, nyugi, én alig mertem beülni egyedül a terembe, mert rám volt kattanva az 50 körüli nő
2010. dec. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Uhh... részvétem :(
2010. dec. 14. 12:51
 10/14 anonim ***** válasza:

Kirívó esetek sztem mindenhol vannak, de nagyon ritka, és bizonyítani szinte lehetetlen. Lehetőségét is kerülni kell, szóval vizsgára ne menjen senki kihívó öltözékben. Elkerülheted magad is a bajt. Ha nem adsz okot, nem fog senki kétes hölgynek nézni, és nem szállnak rád.

Egyébként elsőként A HÖK-höz szokás fordulni, ha ilyen gondok vannak,ők tudják a továbbiakat.

2010. dec. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!