Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem tudom hogy sulit váltsak-e...

Nem tudom hogy sulit váltsak-e vagy nem, mivel most egy elég jó suliba járok viszont távol a sok régi baráttól. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Itt is vannak barátaim a mostani suliba, az osztálytársakkal is kijövök meg minden csak valahogy mégis visszamennék a haverjaimhoz egy másik suliba. Rokonaim szüleim azt mondják ne menjek mivel nem sokszor adódik meg hogy ilyen jó suliba kerüljek de én viszont valahogy mégis elvágyódóm. Most gondolkoztam azon hogy megvárom az év végét és akkor döntök. Ti mit tanácsoltok?
2011. jan. 1. 15:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Most magam ellen fogok beszélni, de szerinem ha a mostani helyeden is vannak haverok, jól érzed magad, akkor nem érdemes váltanod. A régi haverokat meg lehet látogatni, lehet velük tartani a kapcsolatot, nem kell ezért iskolát váltani.

És azért beszélek magam ellen, mert én váltottam, azonban nekem a régi gimi sem feküdt annyira.

2011. jan. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!