Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Úgy tudom, hogy ha nem veszek...

Cintia05 kérdése:

Úgy tudom, hogy ha nem veszek fel egy vizsgát akkor abból nem teljesített tantárgyam lesz. A tantárgyat újra fel lehet venni vagy akkor az teljesen elúszott?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudtommal fel lehet venni újra, de javítsatok ki, ha tévedek.
2011. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kreditrendszer van, felveheted.
2011. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Felveheted, de egy tárgyat 3x lehet felvenni...ha harmadjára sem teljesíted, automatikusan áttesznek fizetősre...

Szóval te most felvettél egy tárgyat, de nem teljesíted...jövőre újra felveheted, de ott lesz, hogy másodjára vetted fel.

2011. jan. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 felvétel után kirúgnak, nem fizetősre tesznek át (ELTE), de ezekszerint sulifüggő.
2011. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nyugi, nemsokára kettő lesz az a 3...
2011. jan. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! És ha felveszem cvre de az sem sikerül akkor felvehetem jövöre? és akkor csak cv re vehetem fel nem? :)
2011. jan. 10. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!