Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BCE-GTK fizetősről át lehet...

BCE-GTK fizetősről át lehet kerülni államira?

Figyelt kérdés

ez gyakorlatilag mennyire lehetséges? mik a feltételei? van rá esély, vagy csak papíron létezik?


megéri kifizetni a költségtérítésest?


szerettek idejárni?



elsősorban olyanok válaszát várom, akik ide járnak:) bármilyen tapasztalat jöhet. köszönöm:))


2011. jan. 9. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem BCE-s vagyok, csak annyit tudok, hogy az esetek 99%ában ez az átjelentkezés mese habbal, hogy majd 5-ös átlaggal meg blabla átkerülsz. Nem. Államis úgy tudsz lenni, hogy újrafelvételizel, csinálsz nyelvvizsgát, újra lerakod valamelyik érettségit, hogy több pontod legyen és akkor majd kreditelismeréssel ott folytatod, ahol abbahagytad. Ezért is kell mást is csinálni gimiben, mint mereszteni a seggünket (tisztelet a kivételnek, perzse előfordul, hogy valakinek peches napja volt aznap, hát ÍJ)
2011. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

valahogy gondoltam, hogy ez így van:(

próbálkozok bekerülni államira, bár 450 körül mozog a ponthatár... de hát tanulok, van nyelvvizsgám, csinálok emeltet, hátha összejönne. de mindenképpen el szeretném mondani magamról, hogy megpróbáltam.

köszönöm a tájékoztatást, többiek is írjanak ha többet tudnak:)

2011. jan. 10. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mese habbal. Én BME VIK-es vagyok, fizetősön kezdtem, 4 félév után az egyetem ajánlotta fel, hogy átmehetek államira. És nem, nem 5.0 az átlagom. :) Bár az is tény, hogy tanultam rendesen.
2011. jan. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
GTK meg VIK ég és föld....
2011. jan. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!