Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jelentkezik valaki a BCE-KIK...

Jelentkezik valaki a BCE-KIK nemzetközi igazgatásra? (Corvinus)

Figyelt kérdés
már előre félek. biztos hogy jól felmennek a pontok,annak ellenére hogy a nyelvvizsgáért kevesebbet kaphatunk...
2011. jan. 11. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szia! Én már két éve szeretnék oda bekerülni, de nagyon magasak a ponthatárok, szal most is fel fog sztem tuti menni, én már azon se lepődnék meg, ha olyan 450 vagy több lenne a pont mert az előző években is drasztikusan emelkedtek a pontok. Most nekem kicsit több pontom lesz, mivel már elfogadnak oda nyelvi érettségit is, de előre félek én is a pontoktól. Te idén fogsz érettségizni?
2011. jan. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen,idén fogok. tavaly 425 pont volt,de idén tuti hogy magasabb lesz,de egyszerűen nem fogok tudni többet összeszedni!
2011. jan. 12. 12:32
 3/13 anonim ***** válasza:
hát ha emelt érettségit csinálsz vmiből ugy igen
2011. jan. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia! Én szeretnék jelentkezni, mert nagyon érdekel a szak, és kellően sokszínűnek tűnik. :) Viszont nagyon sokan állítják, hogy mivel ennyire megfoghatatlan, és behatárolhatatlan, nagyon nehéz lehet utána munkát találni, és ezzel elhelyezkedni. Ettől függetlenül biztos, hogy megjelölöm, mert manapság mivel könnyű elhelyezkedni? :P

A pontokat illetően remélem nem nagyon megy feljebb... vagy max. 430-35ig, talán annyit összetudnék kaparni valahogy.:D

Nyíltnapon volt valaki?

2011. jan. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én voltam nyílt napon, a KIK nagyon szép környéken van, csendes meg minden. habár nehéz volt odatalálnom. az épület nem annyira szép minta amire gondoltam, de kellemes, és minden egyhelyben van(koli, könyvtár)
2011. jan. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

sziasztok!


én is voltam nyílt napon, véleményben csatlakozom az előzőhöz. mit gondoltok, hogy a bce diplomája valóban sokkal elismertebb, mint a vidéki egyetemeké? pestiek vagytok vagy kolisok lennétek? egyébként szerintem sokkal nem fog ugrani a pont, így sem kevés, de persze a túljelentkezéstől függ.

2011. jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy azért a Corvinus, mégis csak a Corvinus, és nagyobb neve van, mint bármely másik vidéki egyetemnek.

Nem vagyok pesti, úgyhogy ha felvesznek koliba, akkor koleszos lennék. :) Albérlet nagyon drága, rezsi, meg minden, és amúgy is csak jó tapasztalataim vannak kollégiummal kapcsolatban. Ti?

2011. jan. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ja hát az épület nem valami nagy szám,de ez legyen a legkisebb gond.sajnos én is attól félek hogy ennek a szaknak a pontszáma megemelkedik...amúgy én albérletben gondolkodok 1-2 barátnővel közösen. az elsőévesek kolija a XVII. kerületben van és onnan átjárni Budára minden nap nem lehet egy leányálom... :)
2011. jan. 20. 22:06
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is ide jelentkezem első helyen, az angolom elég jó lett, úgyhogy a töri emelten múlik minden. :)

Én is remélem, ha emelkedik is, azért marad 450 alatt.

2011. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy mindkét kollégium a XI. kerületben van, az egyik közvetlen a suli mellett, a másik (Balassi Bálint Intézet) pedig a Budaörsi úton. Legalábbis ez áll a BCE honlapján. Azt pedig, hogy ki melyik koliba kerül, elektronikus rendszer dönti el, és sok mindentől függ. pl.: egy főre eső jövedelem, felvételi pontszám, lakhely, stb..
2011. jan. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!