Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » NYF földrajz szak? Milyen?

NYF földrajz szak? Milyen?

Figyelt kérdés
Mennyire húzós ez a szak? Tantárgyak? Tanárok? Ha ide jár valaki írna nekem részletesen erről a szakról, melyek a nehezebb tárgyak, kik a szigorú ill. rendes tanárok stb. Levelezőre mennék.
2011. jan. 13. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Esőnek oda vettek fel 1 év után átjelentkeztem Debreceni Egyetemre 2. évet már ott kezdtem. Szerintem egy rakás szar főiskola, nem tanítanak semmit, város is egy "kula" panel dzsungel. Ha diplomát akarsz ajánlom ha "értékállót akarsz" akár hova csak oda ne. Büfé szak, nem lehet elhelyezkedni vele. én pl borászanak tanulok 5 diplomával. Semmi lehetőség sincs.
2011. jan. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Havasi Mihály válasza:

Szia.

Én tegnap államvizsgáztam földrajzból (bsc)

Csodás 3 év volt. Nem igaz,hogy nem tanítanak semmit. Nagyon sok mindent tanultam a 3 év alatt , rendkívül jó tanárok tanítanak, korrekt módon... Le a kalappal előttük. Aki szeretne földrajzot tanulni Nyíregyházára jelentkezzen. Nem fogja megbánni :))

2017. jan. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!