Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért van az az egyetememen,...

Miért van az az egyetememen, hogyha ZH-t írunk akkor kell személyi, ha vizsga van akkor nem kell, csak egy aláírás?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 18:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
a vizsga nem fontosabb?
2011. jan. 13. 18:54
 2/13 anonim ***** válasza:
Leckekönyvet viszitek -> benne van a képed, neved stb.
2011. jan. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

nincs leckekönyvünk már.

neptunban van az elektromos leckekönyv.

2011. jan. 13. 18:57
 4/13 A kérdező kommentje:
semmilyen igazoló dolgot nem kérnek, csak egy aláírást.
2011. jan. 13. 18:58
 5/13 anonim ***** válasza:

Nincs leckekönyv? A neptun nem csak tájékoztató jellegű? Nekem meg rohangálnom kell ezzel a sza.rral...

Akkor nem tudom.

2011. jan. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem sincsen leckekönyvem.

Vagyis van, de azt beíratkozáskor megkaptuk, beleragasztottuk a fényképet, aláírtuk, majd el is vették. A diplomáig nem is látom.

A Neptun pedig hivatalos rendszer, minden hivatalos ügyet ott kell intézni. Vicces lenne ha csak tájékoztató jellegű lenne :D

2011. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze, de én az oda kerülő jegyekre, átlagokra értetteb, hogy csupán tájékoztat. A leckekönyv a hivatalos... Nálunk rohangálni kell a tanárokhoz vizsgaidőszakban leckekönyvvel aláírásokért...
2011. jan. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Nalunk kell az igazolvany vizsgara is!
2011. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk sehova nem kellett igazolvány, egyik vizsgára sem, és a leckekönyvet is csak akkor kellett vinni, mikor mentünk beíratni a jegyet, és összeszedni az aláírást. Még nálunk is úgy működött, 5 éve, csak akkor vezették be a Neptunt, mikor odakerültünk a fősulira. Azt hittem ezt már sehol nem csinálják, rohangálni az aláírásokért...:-)
2011. jan. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ahol nincsenek nagy követelmények, ott személyi sem kell. Egy nívósabb, szigorúbb szabályokat követő egyetemen minden számonkérésnél kell személyi.

Nálunk még beiratkozásnál sem volt leckekönyv, fizikai, kézzel fogható formában nem tárolják, csak külön kérésre nyomtatják ki.

2011. jan. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!