Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért van az az egyetememen,...

Miért van az az egyetememen, hogyha ZH-t írunk akkor kell személyi, ha vizsga van akkor nem kell, csak egy aláírás?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 18:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Marhára nem a követelményektől függ a dolog.

Nálunk nem egy olyan tanár van, aki szétszo.patja az agyad vizsgán, de nem kér személyit. Ő a kemény vizsgáztatásával is próbálja kiérdemelni a tekintélyt. VIszont van párlófaszjóska tanár is, akit takarítónak sem vennék fel, ő meg keménykedik, és beszól hogy nem úgy írtam alá ahogyan a személyin volt.

2011. jan. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Persze, de én az oda kerülő jegyekre, átlagokra értetteb, hogy csupán tájékoztat. A leckekönyv a hivatalos... "


Nem ez nem így van.

100%-ig hivatalos, mivel mondom, nekem nincs leckekönyvem.

Félévek végén a TO kinyomtatja a neptunból a leckekönyv megfelelő oldalát beragasztja a leckekönyvbe lepecsételi és kész.

Én nem rohangáslok sehova aláírásért meg jegyért.

Szo.patnak minket a tanárok mással...

2011. jan. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez így egyáltalán nem igaz általánosságban. Az adott tárgytól és az oktató tanártól függ, kér-e fényképes igazolványt vagy sem. Komolyabb tárgyaknál valószínűbb, hogy megkövetelik, tölteléktárgyaknál nem. Aztán az is lehet, hogy zh-t inkább gyakorlatvezetők íratnak, akik fiatalabbak és szigorúbban betartják a szabályokat, vizsgáztatásnál pedig az előadók nem. Főleg akkor, ha a vizsga még mondjuk szóbeli is. De ezeken kívül még más szempontok is számíthatnak, például a hallgatói létszám. Nekem az első diplomám olyan szakról van, ahol évfolyamonként volt 15-20 ember, a tanárok ismertek mindenkit személyesen, persze, hogy sosem kértek se zh-n, se vizsgán semmit. Te hány tárgy alapján jutottál a fenti következtetésre? Kétlem, hogy tartós tendencia lenne.
2011. jan. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!