Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha pszichológiát szeretnék...

Ha pszichológiát szeretnék tanulni, kötelező bioszból érettségiznem?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért?:D én nem értem :$
2011. jan. 15. 16:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell. Két tárgyat kell választani a felsoroltakból. Nem muszáj, hogy az egyik a biosz legyen.
2011. jan. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%
ha ezt nem érted, akkor inkább ne akarj pszichológus lenni, mert úgy se vennének fel...-.-'
2011. jan. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy valakinek bele kell kötnie. :) Az elsőnek köszönöm...csak azért kérdeztem mert nem a kedvencem a biosz, és nagyon nem szeretnék belőle érettségizni. :D
2011. jan. 15. 16:39
 4/20 anonim válasza:

énis pszichológus szeretnék lenni és énis utálom a bioszt :D


remélem nekem se kell majd (:

2011. jan. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
de most komolyan, hány éves vagy??!! ez nem belekötés volt, hanem egy tanács -.- mellesleg FELVI.HU!!
2011. jan. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ilyen negatív hülye tanácsok nem kellenek, köszönöm :) Mellesleg már megnéztem, és szerinted ha értettem volna egyből, megkérdezném? Nyilván azért kérdeztem meg, mert segítséget várok, nem azért, hogy okoskodj itt nekem. Ha jól tudom, erre van kitalálva ez az oldal;)
2011. jan. 15. 17:44
 7/20 anonim ***** válasza:
52%
hasznos kérdésekre van kitalálva, nem olyanra, ami után 1 perc alatt utána lehet nézni... amúgy meg nem hiszem, h ennyi ésszel, mint ami neked van, össze tudsz gyűjteni több mint 400 pontot ... ennyit erről
2011. jan. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Még hányszor írjam le, hogy nem értettem, ezért kérdeztem meg?:) Én nem fogok lesüllyedni a szintedre, hogy ócsároljalak ismeretlenül, de valószínű, hogy annyira ismersz, hogy te pont tudod, hogy mennyi eszem van és hány pontot tudnék elérni...biztosan:) Mindegy, köszi neked is a segítőkész válaszokat;)
2011. jan. 15. 18:09
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező, van még a biosz mellett magyar, töri, matek és nyelvek azt hiszem. De ha utálod a bioszt, nem tanácsos pszichológiára menni. Továbbá nem árt emeltezni valamiből, mert 440 pont felett van a pszic...
2011. jan. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
De mihez kell ehhez biosz?:$:D Én amúgy nyelvvizsgákkal gondoltam, hogy megoldom ezt a pontkérdést. :D De lehet, hogy akkor az sem lenne elég.
2011. jan. 15. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!